BUHARLI KOLTUK YIKAMA

Koltuk takımı ve kanepeleriniz deneyimli, uzman personelimiz tarafından en kaliteli şampuan ve dezenfektanlarla buharlı makine ile garantili olarak yıkanır. Koltuk yıkama ve temizleme sektöründe öncülük yapan firmamız vizyonu gereği sektör ile ilgili tüm yenilikleri bünyesine dahil etmeyi ilke edinmiştir.koltuk yıkama ve temizleme de dünya ülkelerinin tercih ettiği Mytee Rotavac 360i marka koltuk yıkama makinesi ile koltuk yıkama , yerinde halı yıkama , halıfleks yıkama , yatak yıkama , sandalye yıkama işlerini sorunsuz ve garantili şekilde temizlemeye devam etmekteyiz.

Koltuk takımı ve kanepeleriniz deneyimli, uzman personelimiz tarafından en kaliteli şampuan ve dezenfektanlarla garantili olarak

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Tecrübe ve deneyimin şart olduğu bu sektörde öncelikli olarak koltuk kumaşlarını çok iyi bilmek gerekir her koltuğun kumaşı farklılık gösterebilir bu yüzdendir ki kumaşa verilecek şampuan ve leke sökücüler iyi seçilerek kullanılmalıdır, aksi halde yanlış bir seçimde koltuk kumaşlarının bozulması engellenemez.Koltuk yıkama işlemi ortalama 1.5 ile 2 saat arasında biter , firmamızın kullandığı makineler koltuğun bünyesinde kesinlikle su bırakmaz yıkama ve temizleme işlemi bittikten 4 ile 5 saat sonra kullanıma hazır hale getirilir koltuk yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınızdan çıkan kirli suyu gördüğünüzde iddia ediyoruz siz de inanamayacaksınız.

Koltuk Yıkama Gerekliliği : Ankara koltuk yıkama ekibimiz koltuk yıkama işlemini yılda en az iki kere sağlık ve hijyen açısından yapılması gereken bir temizlikdir. Bizim görevimiz ise kirle ve mikropla kaplı olan kumaş yüzeyler koltuk, kanepe, çekyat, yatak v.b. kullanım eşyalarınızı kir ve mikroplardan arındırarak hijyen ve sağlığa kavuşturmaktayız. Bu işlemler nasılki kıyaafetlerimiz periyotik olarak yıkama işlemini gerçekleştiriyorsak koltuk yıkamaişlemide bir o kadar şartdır. Şöyle bir düşündüğümüzde otobüs, metro, servis v.b. toplu taşıma araçlarını ev bireyleri muhakkak kullanmaktadır. Bilinirki bu toplu taşım araçları bi hayli mikropludur. Bu araçlara oturarak mikropları üstümüze hapsetmekteyiz ve sonrasında üzerimize bulaştırarak evdeki koltuklarımıza taşımaktayız. Ama bazıları diyecekki ben bu konuda çok hassasımdır. Siz hassasınız ama gelen misafirleriniz aynı duyarlılıktamı?

Koltuk Yıkama Gerekliliği : Ankara koltuk yıkama ekibimiz koltuk yıkama işlemini yılda en az iki kere sağlık ve hijyen açısından yapılması gereken bir temizlemedir. Bizim görevimiz ise kirle ve mikropla kaplı olan kumaş yüzeyler koltuk, kanepe, çekyat, yatak v.b. kullanım eşyalarınızı kir ve mikroplardan arındırarak hijyen ve sağlığa kavuşturmaktayız. Bu işlemler nasılki kıyafetlerimiz periyotik olarak yıkama işlemini gerçekleştiriyorsak koltuk yıkama işlemide bir o kadar şarttır. Şöyle bir düşündüğümüzde otobüs, metro, servis v.b. toplu taşıma araçlarını ev bireyleri muhakkak kullanmaktadır. Bilinirki bu toplu taşım araçları bi hayli mikropludur. Bu araçlara oturarak mikropları üstümüze hapsetmekteyiz ve sonrasında üzerimize bulaştırarak evdeki koltuklarımıza taşımaktayız. Ama bazıları diyecekki ben bu konuda çok hassasımdır. Siz hassasınız ama gelen misafirleriniz aynı duyarlılıkta mı? Birde bakıyorsunuz ki küçük bebeğiniz kış boyu dışarı çıkmadığı halde hastalıktan kurtulmuyor.

Ankara’da Koltuk Yıkama İşlemi : Koltuk yıkama için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Sizin uygun ve bizim randevu boşluğumuza göre randevu vererek Ankara koltuk yıkama ekibimizi adresinize göndererek koltuk yıkama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.  Koltuk yıkama işleminde koltuk yıkama ekibimiz size verilen gün ve zaman diliminde adresinizde olarak koltuklarınızın dezenfeksiyon işlemine başlanır. Koltuk yıkama işleminde öncelikle hazırlanan koltuk şampuanlı su ile koltukdaki kir ve lekelerin yumuşaması için kuru yüzey kalmayacak şekilde ıslatılır. Koltuk yıkama sistemimizde emme püskürtme koltuk yıkama makinesi ile koltuk yıkama işlemi yapılır. Komple ıslatılan kumaş yüzeyde yoğun kir ve lekeler var ise yoğun şampuan ile fırçalanarak leke çözümleme uygulaması yapılır. Sonrasında koltuğun komple kumaş olan yüzeyi tamamen yıkama işleminden geçirilir. Yıkama işlemi yapıldıkdan sonra son kontrolleri yapılır. Yoğun kullanım bölgelerinde kir kalmış ise tekrar yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra vakumlama yapılır. Vakumlama işleminde koltuk üzerinde su kalmayacak şekilde suyu çektirilir ve kuruması kolaylaştırılır. Mevsimsel olarak 3 ila 24 saat aralığında koltuğunuz kuruyarak kullanıma hazır hale gelir. Ankara’da Koltuk Yıkama İşlemi : Koltuk yıkamaişlemimizle randevülü olarak çalışmaktayız. Sizin uygun ve bizim randevü boşluğumuza göre randevü vererek Ankara koltuk yıkama ekibimizi adresinize göndererek koltuk yıkama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.  Koltuk yıkama işlemindekoltuk yıkama ekibimiz size verilen gün ve zaman diliminde adresinizde olarak koltuklarınızın dezenfektasyon işlemine başlanır. Koltuk yıkamaişleminde öncelikle hazırlanan koltuk şampuanlı su ile koltukdaki kir ve lekelerin yumuşaması için kuru yüzey kalmayacak şekilde ıslatılır. Koltuk yıkamasistemimizde emme püskürtme koltuk yıkamamakinası ile koltuk yıkama işlemi yapılır. Komple ıslatılan kumaş yüzeyde yoğun kir ve lekeler var ise yoğun şampun ile fırçalanarak leke çözümleme uygulaması yapılır. Sonrasında koltuğun komple kumaş olan yüzeyi tamamen yıkama işleminden geçirilir. Yıkama işlemi yapıldıkdan sonra son kontrolleri yapılır. Yoğun kullanım bölgelerinde kir kalmış ise tekrar yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra vakumlama yapılır. Vakumlama işleminde koltuk üzerinde su kalmayacak şekilde suyu çektirilir ve kuruması kolaylaştırılır. Mevsimsel olarak 3 ila 24 saat aralığında koltuğunuz kuruyarak kullanıma hazır hale gelir.

Koltuk Yıkama

Yazı dolaşımı